כיצד בוחרים עו”ד

בישראל פועלים כיום כ 40 אלף עורכי דין ובכל שנה מספר עורכי הדין היוצא לשוק העבודה גדל.

בירושלים לבדה ישנם כיום כ 1,400 עסקים הרשומים כעוסקים בעריכת דין, חלקם עורכי דין אינדיבידואליים וחלקם משרדי עריכת דין גדולים, כלומר בירושלים פועלים כיום כמה אלפי עורכי דין.

ישנם משרדים גדולים בהם עורכי הדין מציעים קשת רחבה של תחומים ולעיתים, ישנם משרדים בהם כל עורכי הדין מתמחים בתחום מסוים.

על מנת להביא את התוצאות הטובות ביותר עבורכם בכל סכסוך ו/או דרישה, יש לשים לב לכמה נקודות חשובות בבואכם לבחור עורך דין:

עליכם לבחור בעורך דין המתמחה בתחום בו מתנהל משפטכם משפטים הוא תחום רחב המתחלק להתמחויות רבות ורק עורך דין המעורה בנעשה בתחום בו אתם רוצים ייעוץ משפטי יידע כיצד לגשת נכונה לבעיה בגינה הגעתם ייעוץ ולהטות את הכף לצדכם כמה שאפשר.
מילת המפתח בתחום המשפטים היא ניסיון עשיר ומגוון. ככל שניסיונו של עורך הדין גדול יותר כך הוא מכיר יותר חוקים, תקנות, פסקי דין, תקדים ופרצות בהם יוכל להשתמש על מנת לעזור לכם במאבקכם. עורך דין עם ניסיון מכיר יותר טוב את המערכת וידע כיצד להתנהל בצורה היעילה ביותר. לעומת זאת, עורך דין חסר ניסיון אולי יוכל לזכות עבורכם במשפט אך סביר להניח שיכל להגדיל את סכום הפיצוי או להקטין את מידת החומרה במשפט המתנהל כנגדכם אילו היה בעל ניסיון רב יותר.
השירותים המשלימים הניתנים אצל עורך הדין חשובים לא פחות. שרות טוב אדיב ותקין ללקוח מתחיל מצוות מקצועי המתפעל את המשרד ועוזר לעורך הדין לעשות עבודתו נאמנה ולהתרכז רק בה. מאפיינים כגון מענה זמין לשאלות ובקשות, קשר עם גורמים מקצועיים חיצוניים על מנת לקבל חוות דעת מקיפה יותר ומסמכים שונים נותנים ערך מוסף למשרד.
אביטן ושות’ מתמחים במשפט האזרחי ובעיקר בדיני עבודה, דיני נזיקן, תביעות ביטוח לאומי, וועדות רפואיות, הוצל”פ, מקרקעין ועוד…

משרדנו שם לו למטרה להעניק לכל לקוח את הטיפול העמוק ביותר ולבחון עם הלקוח את הדרך האסטרטגית יותר לניהול התיק.

צור קשר
077-5089001